top of page

Ryan  Phuan  Yanming, Singapur

Ryan  Phuan  Yanming ma 10 lat i marzy by zostać pianistą w przyszłości. Swoją edukację odbywa pod okiem Christine  Gan  Siew  Hui  od 6 roku życia.    Występował z koncertami w wielu prestiżowych salach jak:   Carnegie  Hall  in  Nowym Jorku,  Opera  Bastille  w Paryżu,  Sala  Dei  Notari  w Perugii, Włochy,  w Moskwie,  Londynie,  Newcastle,  Hong  Kongu,  Kuala  Lumpur,  Hualian  na  Tajwanie i w Singapurze.

Otrzymał  wiele nagród w konkursach pianistycznych jak   2017  Hong  Kong  - International  Piano  Open  Competition w sierpniu, 2017 (nagroda chopinowska);  Ryan  otrzywywał wiele nagród za interpretacje utworów Chopina. Ryan  wystąpił w Estradzie Młodych  w  Music  Fest  Perugia,  we Włoszech  2017, gdzie wystąpił  jako solista w koncercie fortepianowym D-dur Haydna razem z    Brunensis  Virtuosi  Orchestra.

Ryan został również zaproszony do występu w   XIV  Vladimir  Spivakov  Moscow  Meet  Friends International  Festival  w czerwcu  2017. Wystąpił on w Muzeum rosyjskiego impresjonizmu oraz w   Boesendorfer  Loft. 

Ryan wystąpił w Carnegie Hall w listopadzie 2016 roku, jako zwycięzca i laureat nagrody chopinowskiej w  "Golden  Classical  Music Awards" International  Competition. W 2016, w konkursie „eMuse” w Grecji został zwycięzcą w kategorii A dla wszystkich instrumentów. Ryan otrzymał nagrodę dla najlepszego wykonawcy w  6th  Asean  International  Chopin  Piano Competition w  Kuala  Lumpur w Malezji w grudniu 2015 roku.

 

Poza koncertami i konkursami uczestnicy w takich projektach jak Singapore  Rhapsodies w  Singapore  National  Gallery  i w  National  Museum. Również, stara się udzielać charytatywnie, występując dla kadry i pacjentów   Alexandra  Hospital  w Singapurze

Ryan Phuan Yanming, Singapur
J. Haydn Koncert fortepianowy D-dur

I. Allegro vivace

Założycielka
 † prof. Barbara Hesse- Bukowska
 
Dyrektor Artystyczny
Dr Krystian Tkaczewski
 
Konsultant
prof.Maciej Piotrowski
 

bottom of page