Gavin Jared Bala, Singapur

Urodził się w Singapurze. Gavin otrzymał wiele nagród w konkursach pianistycznych takich jak: the Malta International Music, Thailand Mozart International, and Singapore Steinway Youth Piano Competitions oraz Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Hartford.

 

Jako zwycięzca American Protégé International Concerto Competition wystąpi w Carnegie Hall w grudniu 2015 roku. Gavin wystąpił z Toruńska Orkiestra Kameralną oraz University of Alicante Symphony Orchestra.Występował  z recitalami w Perugii we Włoszech.

 

Gavin obecnie pracuje pod kierunkiem  Rity Sze w Singapurze oraz Stefano Miceli, dyrektorem muzycznym i  kierownikiem katedry fortepianu w Milano Metropolitan Orchestra.

 

Jako jeden z nielicznych został zakwalifikowany z puli około 200 pianistów do udziału w prestiżowym konkursie pianistycznym im. Van Cliburna w Fort Worth w Teksasie.

 

Gavin jest zapalonym miłośnikiem gry w szachy (chińska odmiana Xiangqi i japońska Shogi). Jest również aktywny w chórze szkolnym oraz otrzymał wiele nagród w konkurach matematycznych. Mówi biegle po Angielsku, Chińsku i Francusku.

Założycielka
 † prof. Barbara Hesse- Bukowska
 
Dyrektor Artystyczny
Dr Krystian Tkaczewski
 
Konsultant
prof.Maciej Piotrowski